Landelijk voorzitters

                                                                         Landelijk voorzitters van de JOVD, 1949-2018

 

Naam

Van

Tot

W.J. de Blaey

26 februari 1949

Augustus 1949

Jacques Linssen

Augustus 1949

8 april 1951

Frits van Gelder

8 april 1951

17 november 1951

Edgar Nordlohne

17 november 1951

15 november 1952

Hein Roethof

15 november 1952

10 november 1956

Huub Jacobse

10 november 1956

24 oktober 1959

Evert Hoven

24 oktober 1959

11 november 1961

Mattie de Bruijne

11 november 1961

10 november 1962

Erwin Nypels

10 november 1962

31 oktober 1964

Reinier Heyting

31 oktober 1964

6 november 1965

Hans Wiegel

6 november 1965

29 oktober 1966

Gerard van der Meer

29 oktober 1966

28 oktober 1967

Henk Bosma

28 oktober 1967

8 november 1969

Dick Dees

8 november 1969

27 februari 1971

Domien van Wees

27 februari 1971

10 maart 1973

Roy Lantain

10 maart 1973

15 februari 1974

Ed Nijpels

15 februari 1974

November 1975

Johan Remkes

November 1975

12 maart 1977

Gijs de Vries

12 maart 1977

17 juni 1978

Frank de Grave

17 juni 1978

29 maart 1980

Robert de Haze Winkelman

29 maart 1980

14 maart 1981

Roelof Houwing

14 maart 1981

7 september 1982

Eric Brinckmann

7 september 1982

12 november 1983

Herman Vermeer

12 november 1983

17 november 1984

Julius Remarque

17 november 1984

21 juni 1986

Eric Balemans

21 juni 1986

21 april 1987

Annette Nijs

26 april 1987

19 november 1988

Mark Rutte

19 november 1988

22 juni 1991

Cor Schagen

22 juni 1991

14 november 1992

Koen Petersen

14 november 1992

18 juni 1994

Arjan Toor

18 juni 1994

23 maart 1996

Ciska Scheidel

23 maart 1996

20 juni 1998

Robin Bremekamp

20 juni 1998

Mei 1999

Jeroen de Veth

mei 1999

25 november 2000

Maarten Burggraaf

25 november 2000

24 november 2001

Rense Weide

24 november 2001

September 2002

Ferdi de Lange

September 2002

22 november 2003

Paul van As

22 november 2003

29 januari 2004

Egbert Adrichem

29 januari 2004

3 april 2004

Paul Laane

3 april 2004

20 november 2004

Hans de Backer

20 november 2004

20 november 2005

Klaas-Jeroen Terwal

20 november 2005

1 juni 2006

Jasper Honkoop

1 juni 2006

1 juli 2006

Saul Janssen

1 juli 2006

19 november 2006

Sabine Koebrugge

19 november 2006

17 november 2007

Jeroen Diepemaat

17 november 2007

22 november 2009

Martijn Jonk

22 november 2009

30 november 2011

Bram Dirkx

30 november 2011

19 september 2012

Nick Derks

19 september 2012

11 november 2012

Jarico Vos

11 november 2012

17 november 2013

Christiaan Kwint

17 november 2013

4 oktober 2014

Tom Leijte

4 oktober 2014

3 oktober 2015

Matthijs van de Burgwal

3 oktober 2015

1 oktober 2016

Rutger de Ridder

1 oktober 2016

30 september 2017

Splinter Chabot

30 september 2017

Heden

 

Bronnen: 
Ewout Klei, De weg naar de macht: Een kroniek van de JOVD 1949-2015
Eddy Habben Jansen, De jonge liberalen: Een geschiedenis van de JOVD 1949-1994
https://www.jovd.nl/